​​​​​​​

APARTAMENT PORT PRASKI 55m2

Apartament o powierzchni 55m2 zlokalizowany w klimatycznej warszawskiej dzielnicy przeznaczony był na wynajem. Składa się z salonu, oddzielnej kuchni, sypialni i łazienki. Inwestorom zależało na przytulności, jasnych kolorach, a przede wszystkim funkcjonalności i jakości w ramach rozsądnego budżetu. 

Mimo niewielkiego metrażu mieszkanie jest w pełni funkcjonalne – w kuchni stanął wygodny, pełnowymiarowy stół jadalniany, pojemna zabudowa w przedpokoju mieści nie tylko odzież wierzchnią ale także pełni funkcję szafy gospodarczej z zabudowana pralką i suszarką. W łazience, w wysokiej, wbudowanej szafie zaprojektowaliśmy pojemną szufladę na pranie i mnóstwo miejsca do przechowywania. W salonie wzdłuż ściany stanęła dodatkowa pełnowymiarowa szafa na ubrania oraz regał z półkami. Obok wygodnej, rozkładanej sofy udało się także wygospodarować miejsce na kącik do pracy. Część mebli wykonana została na zamówienie, część to gotowe produkty z sieciowych salonów meblowych. 

Użyte w tym projekcie materiały to głównie ciepłe odcienie dębu, biele, piaskowe beże i odcienie szarości, naturalna cegła. 

Zdjęcia: Rita @Ritafot  Stylizacja: Purple Pracownia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.