​​​​​​​

O nas

Katarzyna Kesling

Jestem absolwentką wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Wrocławskiej. Praktykę projektową zdobywałam podczas pracy w Polsce oraz za granicą jednak moim celem i marzeniem zawsze było stworzenie własnej pracowni. W Purple Pracownia zajmuję się projektowaniem, przygotowywaniem dokumentacji projektowej  oraz kontaktem z Inwestorem i Wykonawcą.

Marcin Kłos

Odpowiedzialny za egzekucję i wdrożenie projektu, koordynację oraz nadzór nad jakością prowadzonych prac. Z Pracownią Purple bezpośrednio związany od 2014 roku, wcześniej pracował w Agencji Fotograficznej oraz Agencji Reklamowej w dziale Client Service. Student Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej.

Jako Purple Pracownia do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Współpraca z nami to jak szycie ubrania na miarę – naszym Klientom oferujemy rozwiązania, które przede wszystkim będą odzwierciedleniem ich charakterów i trybu życia.

Współpracę rozpoczynamy zawsze od bezpośredniego spotkania. Chcemy porozmawiać o Waszym stylu życia, potrzebach, o Waszych wyobrażeniach dotyczących wnętrza. Staramy się przede wszystkim słuchać i doradzać. Służymy naszą wiedzą i doświadczeniem.

Liczymy na zaufanie i wiarę w nasze umiejętności i doświadczenie. Mamy grono zadowolonych Klientów, które ciągle się powiększa. Inwestorzy wracają do nas  i polecają nas swoim znajomym. Nasze realizacje pojawiają się w prasie branżowej oraz na portalach wnętrzarskich.

Nie podążamy ślepo za trendami. Nie projektujemy dla ładnych wizualizacji. Projektujemy dla Was zgodnie z Waszym budżetem i wymaganiami. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie procesu inwestycyjnego.  Jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem.